Gerumo įvartis

Gerumo įvartis – labdaringas stalo futbolo čempionatas po atviru dangumi, kasmet sujungiantis žmones vieną pavasario popietę praleisti kartu. Jo metu žaidžiamas stalo futbolas ir tuo pat metu ištiesiama pagalbos ranka tiems, kam jos labiausiai reikia.

Pastaraisiais, 2015 - aiaisi metais, surinktos lėšos buvo skiriamos Kauno Jono Laužiko specialiosios mokyklos, vienos klasės auklėtiniams. Negalią turintiems vaikučiams iš paaukotų pinigų buvo nupirktos būtiniausios priemonės skirtos ugdymui ir tobulėjimui.

Prie renginio prisidėti kvietė daugiau nei dvidešimt žinomų Lietuvos asmenybių, tokių kaip Merūnas Vitulskis, Ilija Laurs, Agnė Jagelavičiūtė ir kiti. Kiekvienas jų nusifilmavę trumpuose filmukuose kvietė mušti Gerumo įvartį kartu.Jų laikas skirtas padėti šiai akcijai tapti žinomesnei nenuėjo veltui: užsiregistravusių žaisti skaičius greitai didėjo ir čempionate varžėsi daugiau nei 30 komandų.Taip pat labdarą skyrė ne tik turnyro dalyviai, bet ir įmonės, norinčios padėti intelekto negalią turintiems vaikams. Organizatoriai džiaugiasi, kad iš viso savo parama prie šio renginio prisidėjo daugiau kaip 25 bendrovės.

Prasidėjus naujam sezonui, klubiečiai jau generuoja pirmąsias idėjas "Gerumo įvarčiui" 2016.